Yorumlar - Sizden Gelenler

O kadar zorlu bir süreç geçirdim ki yaklaşık 9 aydır çabalıyorum, geçmişimde yaşadıklarımı atlatabilmek adına. Elbette herkes birşeyler yaşıyor, belki sizinde benim yaşadığıma benzer yaşadığınız bir hikayeniz mevcuttur. Benim size tek söyleyeceğim sakın korkmayın! Başınıza ne gelirse gelsin, ne yaşamış olursanız olun yalnız değilsiniz.

Ben hep korktum, özellikle annemin tepkisi hep korkuttu. Ama şunu unutmayın anneler hiçbir şekilde evlatlarından vazgeçmez. Kurtuluş yolu arıyorsanız biri elinizden tutup o bataklıktan çıkarsın istiyorsanız annenizden destek alın. Emin olun asla elinizi bırakmaz. Annenizi de yanınıza alın ve bu yaşadıklarınızı arkanızda bırakmak için sevgili doktorum, güzel doktorum Ayla Hanıma gelin. Herşeyimi kaybettim derken, bundan sonraki yaşantım çok kötü olacak derken doktorum beni kurtardı. Çok fazla araştırma yaptım ve sonunda buldum.

Güler yüzüyle, anlayışıyla desteğiyle son drece bilgili bir doktor. He bir de Emriye ablam var tabi:) güler yüzlü, konuşkan, destekleyici. İyi ki tanıdım sizi, iyi ki buraya geldim. Allah sizden razı olsun. Kızlar eğer başınıza benim gibi bir olay gelipte doktor arıyorsanız kesinlikle Ayla Hanım'ı tercih etmelisiniz.

LÜTFEN KORKMAYIN VE UMUDUNUZU HİÇBİR ZAMAN KAYBETMEYİN!..

Doç. Dr. Ayla Üçkuyu Soru ve Randevu Formu
  • Altınkum Mahallesi, Atatürk Bulvarı No: 165/4 Konyaaltı Antalya
  • Whatsapp +90530 066 20 90
  • E-Posta: info[at]aylauckuyu.com
    www.aylauckuyu.com