Yorumlar - Sizden Gelenler

19 yaşında kendine karşı özgüvenini kaybetmiş bir genç kız olarak geldim Ayla Hocaya. Bunun sebebi vajina iç dudaklarındaki anormal uzunluk ve klitoris üzerindeki fazla deri katmanıydı ve önceki araştırmalarımdan da labioplasti yapılması gerektiğini düşünüyordum. Ancak bu konuda bir doktora gitmek bile beni utandırıyordu. Sonunda araştırmaların sonucu Ayla Hocayı buldum. Çalışmalarını ve yapılan yorumları inceleyerek kliniğe gelmeye karar verdim. Geldiğimde son derece sevecen bir o kadar da bilgilendirici bir şekilde gireceğim süreç ile ilgili bilgilendirildim. Artık sürece başlamaya hazırdım.

Artık kıyafet giymesini, yürümemi bile zorlaştıran fazlalıklardan kurtulabilecektim. İlk hafta belki de en zorlu olandı. İlk gününe bir ışık tutacak olursak, ameliyatın gerçekleşmesi fikri bile beni geriyordu. Ama oldukça sakin ve güvenilir gerçekleşti. Sonrasında sızılar ve ağrılar fazlaydı ama psikolojik olarak böyle bir değişim yaşamanın verdiği güç ilerlememi sağladı bu yolda. Ameliyat sonrası çekilen fazlalıkların gittiğini video o sırada çok iyi bir motivasyon kaynağı olmuştu benim için. Devam eden günlerde oluşan ödem, şişlik ve morluklar azalmaya başlamıştı ve doktorum herşeyin güzel gittiği konusunda beni bilgilendiriyor ve pansuman işleyişle ilgili aydınlatıyordu. İkinci hafta sanırım en kolayıydı. İyileşme süreci tamamlanıyor, dikişler yok oluyor, şişlikler iniyor ve istediğim görüntü tamamlanıyordu.

İkinci haftanın sonunda elde edilen görüntü resmen yeni bir bendi, çok mutluydum ve bu süreçte Ayla Hoca'nın desteği ve güvenilirliği cesaretimi artırmıştı. Şu anda üçüncü haftama geçiyorum ve daha da güzelleşecek olan görüntü beni sabırsızlandırıyor. Şunu eklemek isterim ki bu psikolojik ve teknik bir süreç, sonucunda da muhteşem bir özgüven kaynağı olabilecek bir yol. Kimsenin böyle bir durumdan çekinmemesi, harekete geçmesi ve uzman ellerde bu yolun tamamlanması çok önemli. O yüzden kararlı olun ve sağlam ellerde ilerleyin!

Doç. Dr. Ayla Üçkuyu Soru ve Randevu Formu
  • Altınkum Mahallesi, Atatürk Bulvarı No: 165/4 Konyaaltı Antalya
  • Whatsapp +90530 066 20 90
  • E-Posta: info[at]aylauckuyu.com
    www.aylauckuyu.com